""

Період зимових канікул до 17 січня. З 18 січня розпочинаються заняття.
Веселих канікул, дорогі третьокласники!
Будьте усі здорові!

16.01.2021р.

Увага! З 18 січня відновлюються занняття учнів у дистанційному режимі.
Математика, українська мова і англійська проводитимуться відеоуроками під керівництвом учителя, а решта дистанційно. Дивіться у розкладі час проведення відеоуроків, а решту можна виконувати у зручний, для дітей і вас, час.

""

На сайті у рубриці "Матеріали уроку" можна буде знайти матеріали занять на кожний день. Презентації відеоуроків зберігатимуться на Google Диску.

Хочу звернути вашу увагу, щодо ведення учнівських зошитів. Перечитайте інформацію "Вимоги до ведення зошитів" на Диску.

З української мови діти заводять новий зошит без допоміжних і без похилих ліній ( Це лінія для написання великих літер і верхньої частини букв б,в та малих літер). Плавно будемо переходити на письмо в одну лінію.

У зошиті в одну лінію уже можуть писати такі учні: Бутенко М.,Бескровний В.,Витяганець Н., Вовк В., Кобелякська А., Немченко М., Пастух М., Подєльожкіна П., Попельнюх П., Тутова П., Федан К., Філіпович К.
Шановні батьки, покажіть своїм дітям письмо великих букв, паличок, петельок уверх, униз, щоб при письмі діти не губились. Висота малих літер у цих зошита повинна бути близько 1/2 висоти робочої лінії, а великі літери не дописуються до верхнього рядка, але значно більші малих. Після попередньої роботи відступити два робочі рядки для відокремлення однієї роботи від іншої та для виставляння оцінки і записів учителя.

""

""

"1class"